Projekty,
NA KTERÝCH JSEM PRACOVAL

Jednostránkový web

pro veterinu

Vytvořil jsem jednostránkový web pro veterinární ordinaci MVDr. Tomáš Pelikán. Primárním cílem nového webu je usnadnění použití webu pro stálé klienty. Sekundárním cílem je přivést nové zákazníky, pomocí zlepšení dohledatelnosti webu

Vícestránkový web

pro pneu fric

V rámci tvorby webu pro pneuservis Pneu Fric jsem vytvořil vícestránkový web a rezervační systém, pomocí externího nástroje. Následně jsem vytvořil testovací PPC kampaň ve výhledávání se zaměřením na online rezervace. 

Jednostránkový web

pro malíře

Vzhledem k tvorbě webu pro malíře Radka Slámu bylo nutné vyzdvihnout hlavní výhody spolupráce s panem Slámou. Web vytvořen ve spolupráci s agenturou Netpromotion. 

Vícestránkový web

pro DZ Mělník

Při tvorbě vícestránkového webu pro dodavatele dopravního značení, bylo důležité dosáhnout lepší dohledatelnosti jednotlivých služeb a pomocí přívětivého designu a různých trigerů odlišit DZ Mělník od konkurence. Web vytvořen ve spolupráci s agenturou Netpromotion

Jednostránkový web

pro taxi ali

Pro taxi službu Taxi Ali jsem vytvořil jednostránkový web s několika jazykovými mutacemi: angličtina, ruština a němčina. Web zaměřen na koncového zákazníka, který hledá kvalitní služby taxi v Mladé Boleslavi. Web vytvořen ve spolupráci s agenturou Netpromotion.

Jednostránkový web

pro turbo repase

Vytvořil jsem jednostránkový web pro malý rodinný podnik, který provádí repase turbodmychadel. Web slouží nejen jako zdroj klientu, ale také i jako informační pomůcka pro klienty, kde jsou popsané veškeré důležité záležitosti. Web vytvořen ve spolupráci s agenturou Netpromotion.

Jednostránkový web

pro odtah aut

Jednostránkový web pro odtahovou službu Jana Kaufmanna, má za úkol poskytnout maximum informací návštěvníkům ve složitých situacích. Díky dobře propacované struktuře a grafice, má web navýšit množství příchozích hovorů klientů z Českých Budějovic a blízkého okolí. Web vytvořen ve spolupráci s agenturou Netpromotion.

Jednostránkový web

pro MTMCO

Vícestránkový web pro firmu MTMCO má za úkol zvýšit dohledatelnost jednotlivých typů úprav kanceláří a udělat správný dojem na návštěvníky webu. Web vytvořen ve spolupráci
s agenturou Netpromotion.

Máte dotaz?

Kontaktujte mě

Zavolejte mi

Napište mi e-mail

Napište mi zprávu

Rychlý

kontakt

Napište mi zprávu

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

Zdarma analýza

vašeho webu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nezávazná poptávka

webu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.